Makyol Yaşam fiyatları

Makyol Yaşam fiyatları 195 bin TL'den başlıyor. Projede daire büyüklükleri 72 metrekare ile 163 metrekare arasında değişiyor.

Makyol Yaşam fiyatları

Makyol Yaşam fiyatları 195 bin TL'den başlıyor. Makyol İnşaat projesi olan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde 1+1, 2+1, 3+1 satılık daire büyüklükleri 72 metrekare ile 163 metrekare arasında değişiyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü evlerinde toplam 6 blok, 464 adet daire ve 84 adet mağaza yer alıyor.

Makyol Yaşam fiyatları
Makyol Yaşam fiyatları metrekare birim üzerinden 2 bin 800 TL olduğu Makyol Yaşam'da daire fiyatları 195 bin TL'den başlıyor.
1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire seçeneklerinin yer aldığı Beylikdüzü Makyol Yaşam fiyat listesine göre;
1+1 daireler 195 bin TL'den,
2+1 açık mutfaklı daireler 320 bin TL'den,
2+1 kapalı mutfaklı daireler 375 bin TL'den,
3+1 daireler ise 450 bin TL'den satışa sunuluyor.

Makyol Yaşam'da sosyal imkanlar arasında; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor. Bunların yanında projede açık havada rahatça alışverişinizi yapabileceğiniz, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz, zamanı adeta yavaşlatan, şık restoranlar ve kuru temizlemecisinden kuaförüne kadar dükkanlar bulunuyor.

Malyol Yaşam özellikleri
Asansör, Hidrofor, Jeneratör, Sprinkler sistemi, Su Deposu, Yangın merdiveni, Balkon, Ebeveyn banyosu, Isı pay ölçer,Merkezi ısıtma bulunuyor.

Makyol Yaşam nerede?
Makyol Yaşam Beylikdüzü, Beylikdüzü- Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde kalıyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi'nin tam karşısında yer alıyor. Metrobüse yakın konumuyla dikkat çekin proje Türkiye'nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Makyol Yaşam Evleri adres bilgileri: Barış Mahallesi Sakarya Caddesi Beylikdüzü İstanbul
Makyol Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 444 30 60

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam