Makyol Yaşam'da kampanya!

2016 yılı Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Makyol Yaşam kampanyası kapsamında yüzde 20 kar fırsatı ve 0,79'dan başlayan faiz oranları sunuluyor

Makyol Yaşam'da kampanya!

2016 yılı Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Makyol Yaşam kampanyası kapsamında yüzde 20 kar fırsatı ve 0,79'dan başlayan faiz oranları sunuluyor. Makyol Yaşam kampanyası 31 Mayıs'ta sona erecek. 

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Makyol Yaşam projesi metrobüs durağı, hastaneler, anaokulu ve okullara, sağlı ocağına ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Söz verilen tarihten 6 ay önce teslim edilecek olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 464 adet daire bulunuyor. Beylikdüzü Makyol Yaşam projesinde daire alanları 72 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiyor. 

Makyol Yaşam'da kampanya!

Restoran, kafe ve mağazalardan yer alacağı 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam alanı, cazip fiyatları ve kolay ödeme planları ile yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü fiyatları 317 bin TL'den başlıyor. Özel peyzaj düzenlemelerine de yer verilen projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, spa, fitness, sauna bulunuyor. 

Kampanyada son gün 31 Mayıs

Beylikdüzü’ndeki merkezi lokasyonu, kalitesi ve sosyal imkanları ile modern bir yaşamı arzulayanların tercih edeceği Makyol Yaşam Beylikdüzü’nün kampanyası 31 Mayıs’a kadar ev sahibi olanlara yüzde 20 kar fırsatı sunuyor.

"Makyol Yaşam'da kampanya!" Başlıklı Haberin Galerisi

Makyol Yaşam'da kampanya!

Makyol Yaşam'da kampanya!

Makyol Yaşam'da kampanya!

Makyol Yaşam'da kampanya!

Firma Bilgisi: Makyol Inşaat
Proje Bilgisi: Makyol Yaşam Beylikdüzü