Makyol Yaşam'dan yeni kampanya

Beylikdüzü'nde inşa edilen Makyol Yaşam projesinde 15 bin TL peşinatla ev sahibi olma şansı sürüyor

Makyol Yaşam'dan yeni kampanya

Makyol İnşaat tarafından hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi'nde teslimler yaklaşırken, yeni bir kampanyanın duyurusu yapıldı. Temmuz ayında teslim edilecek projede yüzde 5 peşinat ile daire sahibi olunabiliyor. 

Makyol Yaşam'da 15.000 TL peşinatla ev
15.000 TL peşinat imkanı ve yüzde 1 KDV firsatı ile satışlarına devam edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde faiz oranları ise yüzde 0.79 düzeyinde. Beylikdüzü'nün en merkezi lokasyonunda inşa edilen proje, hastane, ilçe belediyesi, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri ve sosyal olanaklara da yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Makyol Yaşam'dan yeni kampanya

Makyol Yaşam'da 6 aylık erken teslim
Vaat edilen tarihten 6 ay önce Temmuz ayında teslimi planlanan Kamyol Yaşam Beylikdüzü, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerden oluşuyor. Projede genişlikleri 72-167 metrekare arasında değişen toplam 464 adet daire yer alıyor. Kafe, mağaza ve restoranlardan oluşan toplam 84 üniteden meydana ggelen alışveriş ve yaşam merkezleri içeren projede ayrıca özel peyzaj düzenlemeleri, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna ve yoga- pilates salonunun yer aldığı spor ve sağlık kulübü gibi olanaklara yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Makyol Inşaat
Proje Bilgisi: Makyol Yaşam Beylikdüzü