Makyol Yaşam'ın örnek dairesini Gönye hazırladı

Makyol Yaşam projesinin örnek dairesi Gönye Proje Tasarım tarafından hazırlandı

Makyol Yaşam'ın örnek dairesini Gönye hazırladı

Gönye Proje Tasarım, Makyol Yaşam projesinin örnek dairesindeki mobilya tasarımlarına imzasını attı. Uygun mobilya ve obje seçimlerini gerçekleştiren Gönye Proje Tasarım, örnek dairenin çocuk ve yatak odası mobilyalarının tüm tasarımlarını gerçekleştirdi. 

Makyol Yaşam'ın örnek dairesini Gönye hazırladı

Gönye Proje'den "Özel Tasarım Hizmeti"
Her ölçekte iç mimari projede özel bir tasarım şekillendiren ve bu anlayışla oluşturduğu "Özel tasarım Hizmeti" programı çerçevesinde projeye özel mobilya ve obje tasarımı sunan Gönye Proji, son olarak Makyol yaşam projesinin örnek dairesine imza attı. Gönye Kurucu Gönül Ardal, proje için modern bir tarz belirlediklerini vurgulayarak, proje sahipleri ile beğeni uyuşmasının yaratılmak istenen etkiye ulaşmada önemli bir katkı sağladığını söyledi. Ardal, aksesuar ve dekorasyon detaylarında da sarı ve yeşil tonları kullandıklarını belirtti ve:

"Projedeki önemli ayrıntılardan biri salonda, derinlik katmak amacıyla kullandığımız tavandan yere kadar uzanan yemek masasının aksında kullandığımız ayna oldu.Aynanın üzerine, Casa Mobilya’dan aldığımız Nomon marka çok hafif ve ince görünümlü bir saat yerleştirdik. Bu büyük ayna, aynı zamanda saatin fonuymuş gibi bir etki yaratıyor." dedi.

Makyol Yaşam'ın örnek dairesini Gönye hazırladı

Çocuk odası tasarımı
Beyaz ve gri renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığ çocuk odası tasarımını canlandırmak üzere de aksesuar, tekstil ve mobilya tedaylarında dengeli bir şekilde sarı rengini kullandıklarını belirten Ardal, yatak odasında ise bej ve gri renklere ağırlık verildiğini söyledi. Ardal:

"Soyunma odası için tasarladığımız  dolabın, gizli led ışıklarla aydınlatılan dikme ve raflarının cam olması ve dolap arka panelinde ayna kullanılması ile mekandaki derinlik ve genişlik hissini vurguladık..." ifadelerini kullandı

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam