Mall of İstanbul AVM 16 Mayıs'ta açılacak!

Torunlar GYO tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi'nin 16 Mayıs'ta açılması planlanıyor

Mall of İstanbul AVM 16 Mayıs'ta açılacak!

23 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Başakşehir’de Torunlar GYO tarafından 123 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Mall of İstanbul projesinde toplam 1.081 adet konut ve 305 adet mağaza bulunuyor. AVM, rezidans, ofis ve otelden meydana gelen Mall of İstanbul’da 1+1’den 4+1’e kadar dairelere yer veriliyor. DDC Mimarlık tarafından tasarlanan Mall of İstanbul satılık daireleri 53 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.

Mall of İstanbul konut sakinlerine ise sekreterya, yüzme havuzu, sağlık hizmeti, temizlik, asistanlık, basketbol sahası, resepsiyon, yürüyüş parkuru ve toplantı salonu hizmetlerini sunuyor. Mall of İstanbul bina özellikleri arasında da asansör, yangın merpeni, depo, teras bahçeleri, gaz ve yangın algılama sensörleri bulunuyor. Başakşehir Mall of İstanbul AVM bölümünün de 16 Mayıs tarihinde açılması planlanıyor.

Mall of İstanbul projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de inşa edilen Mall of İstanbul projesine yakın konumda bulunan okullar arasında Mehmet Yaran İlköğretim Okulu, İkitelli İlköğretim Okulu, Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu, Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu, Halkalı Toplu Konut Lisesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi yer alıyor. Ayrıca proje birçok AVM ve hastaneye de yakın konumda inşa ediliyor. Mall of İstanbul projesine ulaşım ise oldukça kolay. TEM ve D100 Karayoluna yakın konumda bulunan Mall of İstanbul projesine İETT’yi kullanarak da gitmek mümkün. Mall of İstanbul projesi, Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta yer alıyor.

Mall of İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 664
Web adresi: www.mallofistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Mall Of Istanbul