Mall of İstanbul satılık daire fiyatları 287 bin TL!

2014 güncellemelerine göre Mall of İstanbul projesi fiyatları 287 bin TL’den başlıyor

Mall of İstanbul satılık daire fiyatları 287 bin TL!

24 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Mall of İstanbul, Torunlar GYO tarafından Başakşehir’de hayata geçiriliyor. 123 bin metrekare alan üzerinde yer alan Mall of İstanbul projesinde bin 81 adet konut yer alıyor. Mall of İstanbul projesi mimari tasarımları ise DDC Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. AVM, rezidans, ofis ve otelden meydana gelen Mall of İstanbul projesine 305 adet mağaza da yer alıyor.

Torunlar GYO Mall of İstanbul projesinde bulunan daireler 1+1’den 4+1’e kadar tasarlanıyor. Mall of İstanbul konut sakinlerine ise sekreterya, yüzme havuzu, sağlık hizmeti, temizlik, asistanlık, basketbol sahası, resepsiyon, yürüyüş parkuru ve toplantı salonu hizmetlerini sunuyor. Mall of İstanbul bina özellikleri arasında da asansör, yangın merpeni, depo, teras bahçeleri, gaz ve yangın algılama sensörleri bulunuyor.

Mall of İstanbul projesine yer alan daire büyüklükleri şöyle:
Stüdyo daireler 53 metrekare ile 63 metrekare, 1+1 daireler 78 metrekare ile 102 metrekare, 1,5+1 daireler 85 metrekare ile 87 metrekare, 2+1 daireler 103 metrekare ile 136 metrekare, 3+1 daireler 163 metrekare ile 197 metrekare ve 4+1 daireler 162 metrekare.

Mall of İstanbul fiyatları
2014 güncellemelerine göre Mall of İstanbul projesi fiyatları 287 bin TL’den başlıyor. Mall of İsttanbul projesi ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sağlanıyor. Mall of İstanbul teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

Mall of İstanbul projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de inşa edilen Mall of İstanbul projesine yakın konumda bulunan okullar arasında Mehmet Yaran İlköğretim Okulu, İkitelli İlköğretim Okulu, Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu, Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu, Halkalı Toplu Konut Lisesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi yer alıyor. Ayrıca proje birçok AVM ve hastaneye de yakın konumda inşa ediliyor.

Mall of İstanbul projesine ulaşım ise oldukça kolay. TEM ve D100 Karayoluna yakın konumda bulunan Mall of İstanbul projesine İETT’yi kullanarak da gitmek mümkün. Mall of İstanbul projesi, Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta yer alıyor.

Mall of İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 664
Web adresi: www.mallofistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Mall Of Istanbul