Maltepe Dumankaya Ritim projesi!

Dumankaya Ritim İstanbul projesinde daire fiyatları minimum 666 bin TL'den başlıyor

Maltepe Dumankaya Ritim projesi!

Dumankaya İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişen bölgesi Maltepe'de hayata geçirilen Ritim İstanbul; rezidans daireler, home ofisler ve alışveriş merkezi birimlerinden meydana geliyor. 

Anahtar teslimleri hemen yapılan Maltepe Dumankaya Ritim projesinde satışı devam eden dairelerin fiyatı minimum 666 bin TL'den başlıyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı tipte daire alternatifi yer alıyor. 

Maltepe Dumankaya Ritim projesinden tamamı peşin ödeme yapılarak daire satın alındığında yüzde 12 oranında indirim uygulanıyor. Ya da peşinatın teslimde ödendiği bir plan hazırlanabiliyor. Veya firma bünyesinde 60 aya kadar 0 faizle taksit seçeneğinden yararlanılabiliyor. 

Adalar manzarasına hakim olan Maltepe Dumankaya Ritim projesinde; 863 adet rezidans daire, 250 adet home ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağaza bulunuyor. Proje, 35 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 

E-5 karayolunun hemen yanı başında yer alan Dumankaya Ritim İstanbul; TEM otoyolu, Anadolu otoyolu, sahil yolu, Bağdat Caddesi, Minibüs Caddesi gibi ana ulaşım arterlerine 3 – 10 dakikalık mesafede hayat buluyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul