Maltepe’nin prestijli ofis projesi

Ocak 2013’te açılacak Kartal Adliyesi'ne yürüme mesafesindeki Ofisim İstanbul, prestijli bir ofis ortamı sunuyor

Maltepe’nin prestijli ofis projesi

9 Ekim 2012 / emlakwebtv

Kentsel Dönüşüm projesinin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe’de yükselen Ofisim İstanbul, şehrin ana arterlerinin buluşma noktasında yer alan lüks ofisleriyle geleceğin ofis trendini sunuyor.
Ofisim İstanbul, Maltepe’de, E-5 bağlantı yolunun kenarında, Anadolu Yakası’nın ilk metro istasyonu Kadıköy-Kartal metro hattına 2 dakika mesafede bulunuyor. Her bir ofisin kesintisiz Adalar manzaralı olması, 2013 yılı Ocak ayında tamamlanması planlanan dünyanın en büyük adliyesine 3 dakika yürüme mesafesinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede olması da çalışanların hayatını kolaylaştırıyor. Üstelik Ofisim İstanbul, ofisinizi kendi zevkinize göre döşeyip, kendi yaşam alanınızı yaratma imkanı da sunuyor.

Konforlu ofisler
Ofisim İstanbul kuleleri 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazadan oluşuyor.
Ofisim İstanbul, misafirlerinizi resepsiyonda karşılayarak, sizin isteğiniz doğrultusunda lobide, toplantı odasında ya da Ofisim İstanbul Restoran’da ağırlamanızı, Ofisim İstanbul Hobby Cafe’de gün içerisinde iş arkadaşlarınızla bilardo, mini golf, masa tenisi gibi aktivitelerle keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.
Kullanıcılarına ortak kullanım alanı yaratmak için tasarlanan özel bir avluya sahip Ofisim İstanbul, aynı alanda buluşan ortak avlu ve birbirine bağlanan ofis binaları ile çalışma hayatını sosyalleştiriyor. Kartlı geçiş sistemi, uzman güvenlik personeli, 24 saat kapalı devre kamera sistemi, yangın ve duman alarmı ile güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayan Ofisim İstanbul, saunalar, fitness salonları, teras bahçeleri gibi sosyal alanlarıyla özel ayrıcalıklar sunuyor.Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.