Maltepe Ritim İstanbul ödemeleri

Maltepe Ritim İstanbul ödemeleri konut sahiplerine özel fırsatlar sunuyor

Maltepe Ritim İstanbul ödemeleri

Maltepe Ritim İstanbul ödemeleri konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Maltepe Ritim İstanbul’da toplam 863 adet daire bulunuyor. 250 adet home ofis ve 114 ticari birimin yer aldığı Maltepe Ritim İstanbul konut tipleri 1+0, 1+1, 1+1 dubleks, 1,5+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 olarak tasarlanıyor.

2 bin 250 adet araç kapasiteli otoparkın bulunduğu Maltepe Ritim İstanbul konut sahipleri resepsiyon, kuru temizleme, terzi, ev temizliği, cam ve çilingir hizmetleri, tadilat, vale, uçak bileti gibi hizmetler sunuyor.

Maltepe Ritim İstanbul ödemeleri
Dumankaya İnşaat, sıfır peşinat, yüzde 12 indirim, 60 ay sıfır faiz ve 120 ay yüzde 0,41 faiz gibi çeşitli fırsatlar sunuyor.

Ritim İstanbul yol tarifi
Kadıköy - Kartal metrosuna 150 metre, Maltepe deniz otobüsüne 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede konumlandırılan Ritim İstanbul, Adliye Sarayı, kültür merkezleri, okullar, otel, üniversite, yat limanı ve tersaneye oldukça yakın konumda yer alıyor. Ritim İstanbul satış ofisi ise E-5 (D 100) karayolunda Maltepe geçildikten sonra Kartal istikametine doğru devam edilmelidir. Sağ önce Kartal Devlet Hastanesi sonra Anadolu yakası Adalet Sarayı görülecektir. Adalet Sarayını geçtikten 500 m. sonra ‘‘Ek Hizmet Birimleri – Oto Sanayi’” tabelalarından sağa yan yola bağlanılır. Yan yoldan 1 km. kadar E-5’e paralel devam edildiğinde sağ tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul satış ofisi görülecektir.

Ritim İstanbul iletişim bilgileri
Ritim İstanbul adres bilgisi “Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi -Ritim İstanbul” olup, Ritim İstanbul satış ofisine 0216 511 58 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Ritim Istanbul