Maltepe Sahil Ada fiyatları!

Sahil şeridine 300 metre mesafede yükselen Maltepe Sahil Ada fiyatları metrekare bazında ortalama 7 bin TL'den başlıyor

Maltepe Sahil Ada fiyatları!

Kapıcıoğlu İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Maltepe Sahilada, Maltepe sahiline yürüme mesafesinde olmasıyla dikkat çekiyor. Proje yaklaşık 100 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor. 

2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi beklenen Maltepe Sahil Ada, 10 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 25'er katlı 2 blok halinde hayat bulan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve loft olmak üzere 290 adet lüks rezidans daireye yer veriliyor. 

47 bin metrekarelik satılabilir alanı bulunan Sahil Ada Maltepe'nin bir bloğunun tamamı 1+1 ve 2+1 tipinde; diğeri bloğu ise 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden oluşuyor. Projedeki daireler Marmara Deniz manzarasını görecek şekilde tasarlanıyor. 

Maltepe Sahil Ada fiyatları metrekare bazında ortalama 7 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen alıcılara özel ödeme planları hazırlanılabiliyor. Tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor. 

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından birinde yükselen Maltepe Sahilada;  Maltepe Metrosu’na 16 dakika, Bağdat Caddesi’ne 7,3 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 28,5 kilometre, Bostancı İskelesi’ne 5 kilometre ve Süreyya Plajı tren istasyonuna 10 dakika uzaklıkta. 

Kapıcıoğlu İnşaat'ın kurucusu Eray Kapıcıoğlu proje hakkında şöyle açıklama yaptı; 

“Yaklaşık 27 yıldır Türkiye’nin önemli sağlık tesisleriyle birlikte yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm Dünyagöz Hastaneleri’nin inşasını gerçekleştirdik. Sağlığa odaklanınca gayrimenkul inşaatına çok fazla odaklanamadık ve bir süre ara verdik. Ancak arsa geliştirmeye devam ediyoruz. Sahilada projemizi de bu kapsamda 10 dönümlük kendi arsamız üzerinde hayata geçiriyoruz." 

Firma Bilgisi: Kapıcıoğlu İnşaat
Proje Bilgisi: Maltepe Sahilada