Maltepe Sahilada Evleri!

Maltepe Sahilada Evleri, İstanbul Maltepe'de Kapıcıoğlu İnşaat güvencesi ile hayat buluyor

Maltepe Sahilada Evleri!

Maltepe Sahilada Evleri, İstanbul Maltepe'de Kapıcıoğlu İnşaat güvencesi ile hayat buluyor. Adamar ve Marmara Denizi manzarasına hakim dairelerin yer aldığı Maltepe Sahilada Evleri 10 milyon dolar yatırım değerine sahip. Daire sahibi olacakların banka kredisi kullanabildiği Maltepe Sahil Ada Evleri'nde 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında metrekare birim fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor. Maltepe Sahilada Evleri fiyatları minimum 452 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Maltepe Sahilada Evleri!

Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanan Maltepe Sahilada projesi 10 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 nitelikte büyüklükleri 78 metrekareden başlayan 290 adet daireye yer veriliyor. Maltepe Sahilada Evleri 35 katlı iki bloktan oluşuyor. Projenin sosyal donatıları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, güvenlik, Marmara Denizi manzarası ve adalar manzarası mevcut. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Maltepe Sahilada Evleri!

Kapıcıoğlu İnşaat imzası taşıyan Maltepe Sahilada projesi sahile 300 metre mesafede yükseliyor. Proje, metroya 16 dakika, Süreyya Plajı Tren İstasyonu'na 10 dakika, Bostancı İskelesi'ne 11 dakika, Bağdat Caddesi'ne 18 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 28 dakika mesafede yer alıyor. Konumu ile dikkat çeken projede daireler deniz ve adalar manzarasına hakim. 10 milyon dolar yatırım değeri ile yükselen Maltepe Sahil Ada projesinde anahtar teslimleri 2018 yılı Ocak ayında başlayacak. Projenin teslime kadar yüzde 30 oranında prim yapması bekleniyor. 

"Maltepe Sahilada Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Maltepe Sahilada Evleri!

Maltepe Sahilada Evleri!

Maltepe Sahilada Evleri!

Maltepe Sahilada Evleri!

Firma Bilgisi: Kapıcıoğlu İnşaat
Proje Bilgisi: Maltepe Sahilada