Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi 7 bin TL'den!

Kapıcıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi 7 bin TL'den başlıyor

Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi 7 bin TL'den!

Kapıcıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi 7 bin TL'den başlıyor. Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanan Maltepe Sahillada projesi 290 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 78 ila 300 metrekare arasında değişiyor. 

Açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası gibi sosyal alanların yer aldığı Maltepe Sahilada projesi 25 katlı iki bloktan meydana geliyor. Projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi 7 bin TL'den!

Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi ise 7 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi için uygun durumda olan projenin yüzde 30 prim yapması bekleniyor. Maltepe Sahilada projesi 10 milyon dolar yatırım değerine sahip. 

Kapıcıoğlu İnşaat imzası taşıyan Maltepe Sahilada projesinin 2016 yılının ilk günlerinde sınırlı sayıda daire ile satışa çıkarılması bekleniyor. Projede daire alanları şöyle; 1+1 daireler 78 metrekare ile 89 metrekare arasında, 2+1 daireler 130 metrekare ile 149 metrekare arasında değişiyor. 

Maltepe Sahilada fiyatları metrekaresi 7 bin TL'den!

Ön talep süreci başlayan Maltepe Sahilada projesi, Süreyya Plajı Tren İstasyonu'na 10 dakika, metroya 16 dakika, Maltepe Sahil Parkı'na 12 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Projeden araç ile Sahiba Gökçen Havalimanı'na ulaşmak ise 28 dakika. Aynı zamanda Bostancı sahil 11, Bağdat Caddesi ise 18 dakika mesafede bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Kapıcıoğlu İnşaat
Proje Bilgisi: Maltepe Sahilada