Maltepe Sahilada Projesi!

Maltepe Sahilada projesi, Kağıcıoğlu İnşaat tarafından İstanbul Maltepe Feyzullah Mahallesi'nde hayata geçiriliyor

Maltepe Sahilada Projesi!

Maltepe Sahilada projesi, Kağıcıoğlu İnşaat tarafından İstanbul Maltepe Feyzullah Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. 10 bin metrekare arsa alanında inşa edilecek olan Maltepe Sahilada projesi toplam 290 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Maltepe Sahilada satılık daire alanları ise 78 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 

Maltepe Sahilada projesinin Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. 25 katlı iki bloktan oluşan projede daireler dubleks ve loft şeklinde tasarlanıyor. Maltepe Sahilada projesinde daire alanları ise 1+1 dairelerde 78 metrekare ile 89 metrekare, 2+1 dairelerde 130 metrekare ile 149 metrekare büyüklüklere sahip. 

Adalar manzarası, deniz manzarası, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi sosyal alanların bulunduğu Maltepe Sahilada projesinin daireler ankastre ürünler ile donatılıyor. Projede aynı zamanda merkezi ısıtma, balkon, ısı pay ölçer ve ebeveyn banyosu bulunuyor. 

Maltepe Sahilada fiyatları ise metrekaresi 7 bin TL'den başlıyor. Dairelerin banka kredisi için uygun olduğu Maltepe Sahilada projesinin tamamlandığında yüzde 30 prim yapması bekleniyor. Maltepe Sahilada kiralık daire fiyatlarının ne kadar olacağı ise henüz belli değil. 

Maltepe sahilde yer alan projenin denize mesafesi 300 metre. Konumu ile dikkat çeken Maltepe Sahilada projesi metroya 16, Süreyya Plajı Tren İstasyonu'na 18, Bostancı İskelesi'ne ise 11 dakika mesafede yer alıyor. Projeden Sabiha Gökçen Havalimanı ise 28 dakika. 

Ön talep sürecinin başladığı Maltepe Sahilada projesi 10 milyon dolar yatırım değerine sahip. Maltepe Sahilada projesinde 2016 yılının ilk günlerinde sınırlı sayıda dairelerin satışa çıkması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Kapıcıoğlu İnşaat
Proje Bilgisi: Maltepe Sahilada