Manavgat'ın ilk AVM'si açıldı

Bünyesinde farklı sektörlerden çok sayıda uluslararası markayı barındıran Novada Manavgat'ın açılışı yapıldı

Manavgat'ın ilk AVM'si açıldı

Türkiye'nin giderek büyüyen alışveriş merkezleri ağına son katkı Antalya Manavgat'tan geldi. Geçen hafta içinde açılışı yapılan Novada Manavgat, ilçenin ilk alışveriş ve yaşam merkezi olma niteliği taşıyor. Yatırım bünyesinde, farklı yaşam alanlarından dünyanın en önemli markaları hizmet verecek

Novada Manavgat hizmete açıldı
10 ay gibi kısa bir zaman dilimi içinde tamamlanan Novada Manavgat 120 yeni markaya ev sahipliği yapıyor. Ankalya'ya 75 kilometrelik bir mesafede yükselen merkez, Antalya-Alanya yolunun da merkezinde konumlanıyor. Yatırımın yalnızca bölge halkı için değil turistler için de çekim merkezi olması bekleniyor. 

Novada zincirinin son halkası
Kadın ve çocuklara özel kullüp aktivitelerinin yanı sıra, 500'ü kapalı toplam 1000 adetlik otopark alanı içeren Novada Manavgat, Novada zincirinin de son halkası olma özelliği taşıyor. Novada Manavgat ve çevresi için 2.000 kişilik istihdam alanı oluşturacak olan alışveriş merkezinin, Antalya’nın en büyük çocuk ve yetişkin eğlence merkezi ve çeşitli aktivite programları ile bölgenin yeni buluşma ve sosyalleşme noktası olması bekleniyor..