Mandarin Oriental, Bodrum yeni sezona hazır

Mandarin Oriental, Bodrum, yaz sezonuna yeniliklerle girmeye hazırlanıyor. Mandarin Oriental, Bosphorus Istanbul’un da 2019 yılında açılması planlıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum yeni sezona hazır

Mandarin Oriental, Bodrum açılışından itibaren çok kısa bir süre içinde, dünya basını ve kamuoyu tarafından Akdeniz çanağının en iyi resort otellerinden ve dünyanın en iyi lüks otellerinden biri konumuna ulaştı. Yeni açılan bir tesis olmasına rağmen değerlendirme kuruluşları tarafından uluslararası alanda 16 ödüle layık görülen Mandarin Oriental, Bodrum, bu yılın zorlu pazar koşullarında bile sezonu, yüksek doluluk ve yüksek misafir memnuniyeti ile tamamlamış olmanın memnuniyetini yaşıyor.

Bu yaz tanınmış uluslararası markalarla benzersiz işbirliklerine imza atan Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine Bastian Gonzales ile dünyanın en önemli uzmanları tarafından sunulan bakımlar, Gymboree ile çocuklar için keyifli aktiviteler gibi heyecan verici hizmetler sundu. Resort otelin çeşitli restoran ve barları, yenilikçi menüleri ve rafine lezzetleriyle huzurlu, dinlendirici ve eğlenceli yaz tatilini zenginleştirdi.

Mandarin Oriental, Bosphorus Istanbul 2019’da açılıyor
Bodrum’un kendine hayran bırakan eşsiz doğası içinde yer alan, ayrıcalıklı hizmetleri ile 52 ülkeden gelen misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunan Mandarin Oriental, Bodrum gelecek sezona, kış döneminde üzerinde çalışacağı yenilikler, geliştirmeler ve yeni bir enerji ile girmek üzere kasım ayından itibaren hazırlıklarına başlayacak ve 1 Nisan 2017’de misafirlerini büyüleyecek yenilikler ile yeni sezonu açacak. 

Aşcı: Amacımız Türk konukseverliğini göstermek
Mandarin Oriental, Bodrum otelinin yatırımcısı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı.

"Mandarin Oriental, Bodrum, Mandarin Oriental grubunun en öne çıkan gurur kaynağı otelidir.  Bu grupla geliştirmekte olduğumuz Mandarin Oriental, Bosphorus Istanbul otelinin açılmasıyla, iki otel pazarlama ve çekim gücü sinerjisi yaratarak lüks turizm sektörüne hizmet verecektir" dedi.