Manifesto GYODER ile el sıkıştı

Halkla ilişkiler ajansı Manifesto, “Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu”(Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım GYODER Ortaklığı Derneği)’ni müşteri portföyüne ekledi.

Manifesto GYODER ile el sıkıştı

Finans, gayrimenkul, turizm, enerji, otomotiv ve perakende başta olmak üzere ekonomik açıdan lokomotif olan sektörlerde stratejik danışmanlık hizmeti veren Manifesto, portföyüne her geçen gün yeni markalar eklemeye devam ediyor.

DAP Yapı, EgeYapı Group, Toya, Ofton İnşaat, Metsan İnşaat, Bulvar İstanbul İş Ortaklığı, Dekar, Makyol Yaşam Beylikdüzü’nün aralarında bulunduğu gayrimenkul sektörün önde gelen markalarına hizmet veren Manifesto, farklı sektörlerden 300’e yakın üye sayısıyla Türkiye’nin en büyük gayrimenkul platformu GYODER’e 14. Gayrimenkul Zirvesi kapsamında iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

14. Gayrimenkul Zirvesi 3 Aralık'ta
GYODER’in 2000 yılından bu yana düzenlediği, gayrimenkuldeki son gelişmelerin değerlendirildiği ve sektörün yakından takip ettiği Gayrimenkul Zirvesi’nin 14’üncüsü 3 Aralık 2014 tarihinde Hilton Bomonti İstanbul Hotel’de gerçekleştirilecek. Gayrimenkul Zirvesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye ve dünyadan gayrimenkul ve ekonomi alanındaki önemli isimleri ve uzmanları bir araya getirecek.