Manifesto, portföyünü güçlendirmeye devam ediyor

Gayrimenkul, turizm, finans, perakende başta olmak üzere ekonomik açıdan lokomotif olan sektörlerde danışmanlık hizmeti veren Manifesto, güçlü portföyüne yeni markalar ekledi

Manifesto, portföyünü güçlendirmeye devam ediyor

18 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Gayrimenkul, turizm, finans, perakende başta olmak üzere ekonomik açıdan lokomotif olan sektörlerde danışmanlık hizmeti veren Manifesto, güçlü portföyüne yeni markalar ekledi. Bu kapsamda Manifesto, DuPont ve METSAN’a hizmet vermeye başladı.

200 Yılı Aşkın Süredir Bilime Katkıda Bulunuyor
DuPont 200 yılı aşkın bir süredir bilime katkıda bulunmaya devam ediyor. 1802’den beri, yenilikçi ürünler ve hizmetlerle, global pazara birinci sınıf bilim ve mühendislik veren DuPont, 90'dan fazla ülkede tarım, gıda, elektronik, iletişim, güvenlik, inşaat ve yapı, ulaşım, tekstil gibi birçok farklı pazara oldukça geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyor.

DuPont ve alt markaları Corian, Tyvek ve Typar için Manifesto’dan, Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi, Kurumsal İtibar Yönetimi ve Kriz Yönetimi hizmetleri alacak.

İnşaat sektöründe 45 yılı aşkın süredir hizmet veren METSAN’da Manifesto’da
Tahincioğlu Gayrimenkul, Ege Yapı, Taş Yapı gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet veren Manifesto, gayrimenkul portföyüne METSAN’ı da ekledi.

Manifesto, ekonomi için lokomotif sektörlerden olan inşaat sektörü markalarına verdiği stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti ile fark yaratıyor. Birçok önemli markaya PR, event, creative ve dijital hizmeti veren Manifesto, bundan böyle METSAN için de yeni fikirler üretecek.

İnşaat sektöründe 45 yılı aşkın süredir deneyimli, dinamik ve yenilikçi anlayışı ile hizmet veren METSAN, bugüne kadar 500 bin metrekarenin üzerinde yapı inşaatı gerçekleştirdi. METSAN, inşaat ve harita sektörü yanında Gıda sektöründe Kartal Un, Yapı ve dekorasyon malzemeleri imalat ve ithalatında Woodart markaları ile faaliyet gösteriyor.