Manisa Demirci Toki Evleri kura çekilişi

Toki Emekli Grubu Konut Projeleri kapsamında Manisa Demirci'de 94 adet konut inşa ettirecek. Manisa Demirci Toki Evleri kura çekilişi 19 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek

Manisa Demirci Toki Evleri kura çekilişi

Toki Emekli Grubu Konut Projeleri kapsamında Manisa Demirci'de 94 adet konut inşa ettirecek. Manisa Demirci Toki Evleri kura çekilişi 19 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Proje kapsamında yer alan konutlar için başvurular 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Manisa İlinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 

Manisa Demirci Toki Emekli Evleri'ne başvurmak için emekli vatandaşlarda; T.C. vatandaşı olmak, projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması ya da projenin bulunduğu yerin nüfusuna kayıtlı olması, Toki'den daha önce ev almamış ve kredi kullanmamış olması, kendisine, eşine ya da çocuklarına ait tapuda gayrimenkulün olmaması ve aylık hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması şartları aranacaktır. 

Ziraat Bankası'na yapılacak olan Toki Manisa Demirci Emekli Evleri başvurularında başvuru sahiplerinden, nüfus cüzdanı fotokopisi ve Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alınan Emekli Kimlik Belgesi ya da belgesi çıkmamışsa emekli olduğunu gösteren yazı istenecektir. 

Toki Manisa Demirci Emekli Evleri satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Manisa Demirci Toki Evleri kura çekilişi

Hak sahibi ve Konut Belirleme Kurası note huzurunda, banka ve İdare yetkilileri denetiminde 19 Nisan 2016 tarihinde çekilecektir. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra Toki'nin internet sitesinde açıklanacaktır. Kura çekilişinde, asil veyedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerinin 21 Nisan 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabileceklerdir. Hak sahibi olanlar ise idarenin ilan edeceği tarihlerde Ziraat Bankası Demirci Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Firma Bilgisi: Toki