Manzara Adalar’da fırsat dönemi

İş GYO’nun Kartal’da hayata geçirdiği Manzara Adalar projesi, her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Manzara Adalar’da fırsat dönemi

İş GYO'nun Kartal'da hayata geçirdiği Manzara Adalar projesi, her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Yüzde 1 peşinat, 36 ay faizsiz vade
İş GYO'nun Kartal'da inşa ettiği Manzara Adalar Projesi'nde stüdyo dairelerden 5+1'e kadar değişen konut tipleri, avantajlı lansman fiyatları ve peşin ödemelerde %8 indirim oranıyla dikkat çekiyor. Yüzde 1 peşinat ile 36 ay faizsiz vade seçeneği de en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkati çekiyor.

Manzara Adalar nerede?
Sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar'da dünyanın tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman'ın imzası bulunuyor.

Manzara Adalar, kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunuyor. Yansıma havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürüyor. Yaklaşık 2.500 m2'lik sosyal tesis alanının yanı sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2'lik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özelliklere sahip.

Manzara Adalar fiyat bilgileri
Manzara Adalar fiyat bilgileri

"Manzara Adalar’da fırsat dönemi" Başlıklı Haberin Galerisi

Manzara Adalar’da fırsat dönemi

Manzara Adalar’da fırsat dönemi

Manzara Adalar’da fırsat dönemi

Proje Bilgisi: Manzara Adalar