Manzara Adalar fiyatları 343 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Anadolu Yakası’nda hayat bulan Manzara Adalar fiyatları minimum 343 bin 750 TL’den başlangıç gösteriyor

Manzara Adalar fiyatları 343 bin TL’den başlıyor!

2018 yılının ilk çeyreğinde teslimlerinin başlaması beklenen Manzara Adalar, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Proje, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde Yakacık Caddesi üzerinde yükseliyor.

Tasarım ve mimarlık ofisi Perkins Eastman imzası taşıyan Manzara Adalar projesi, 1+0’dan 5+1’e kadar farklı daire alternatifleri sunuyor. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim projede toplam 975 adet daireye yer veriliyor.

Toplam 313 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Manzara Adalar Kartal; üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ve ticari alanları ile bölgede farklı bir yaşam alanı yaratıyor.

Kartal Manzara Adalar projesinde daire fiyatları minimum 343 bin 750 TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 10 indirim yapılıyor. Bu durumda dairenin fiyatı 309 bin 375 TL oluyor.

Banka kredili ödeme planına göre; yine liste fiyatı üzerinden yüzde 10 oranında indirim yapılıyor, tutarın yüzde 25’lik kışı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan yüzde 75’lik tutar için ise banka kredisi kullanılıyor.

Manzara Adalar projesinin bir diğer ödeme planına göre ise; daire bedelinin yüzde 50’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan yüzde 50’lik tutar ise 2018 yılının Haziran ayında ödeniyor.

Yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanı bulunan Manzara Adalar’da kapalı ve açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, otopark alanı, güvenlik ve çok amaçlı spor kompleksi yer alıyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar