Manzara Adalar'da yeni kampanya

İş GYO tarafından hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde yeni bir kampanyaya başlandı. Kampanya ile birlikte ödemelerin yüzde 95 oranında ertelenmesine olanak tanınıyor.

Manzara Adalar'da yeni kampanya

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde yeni bir kampanyaya başlandı. Kampanya ile birlikte yatırımcılara, ödemelerini yüzde 95 oranında erteleme olanağı sunulacak. 

Manzara Adalar kampanyası 31 Ekim'e kadar sürecek

İş GYO, Manzara Adalar projesinde başlattığı yeni kampanyası ile  yatırımcının karşısına önemli ödeme avantajları ile çıkıyor. Kampanya kapsamında yatırımcıya konut bedelinin yüzde 95'lik kısmını erteleme olanağı sunuluyor. 31 Ekim 2017 tarihine kadar devam etmesi beklenen kampanyada yüzde 5 oranında peşinata ek olarak daire bedelinin yüzde 80'lik kısmının 0.99 faiz oranı ile krediden karşılanmasına olanak tanınıyor. Kredilere ilişkin taksit ödemeleri ise 1 Ocak 2019 tarihinde başlanacak.Daire bedelinin yüzde 15'lik kısmı ise sözleşmenin imzalanmasının ardından 1 sene içinde ödenebilecek.  

Manzara Adalar projesi

İş GYO imzasıyla 36 bin 724 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirileen projede 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteren daire tipleri yer alıyor. Ofis ve ticari alanlara da yer verilen proje İstanbul Anadolu Yakası'nın en yüksek prim potansiyeline sahip merkezlerinden biri olarak gösterilen Kartal'da hayata geçiriliyor. Proje metro ve E-5 aksına, sahil kesime ve kent merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Perkins Eastman mimarlık firması tarafından tasarlanan ve Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile dikkat çeken projenin teslimlerinin 2018 yılı içinde yapılması planlanıyor. Kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, birbirinden farklı işlevlere sahip HomeExtra alanları  çocuk kulübü, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor kompleksi gibi geniş sosyal alanlara sahip olacak projede ayrıca 24 saat kesintisir enerji ve bir kısmı güneş enerjisinden yararlanılarak geliştirilen aydınlatma sistemlerine de yer verilecek. 

Kartal İstanbul'un en önemli merkezlerinden biri olacak

Kartal'ın İş GYO'nun yatırım yaptığı önemli bölgelerin başında geldiğini söyleyen İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, bölgenin İStanbul Finans Merkezi'nin tamamlanmasıyla birlikte daha da değerleneceğini söyledi. Tanes, Kartal'ın yakın dönemde İstanbul'un en önde gelen 3 ilçesinden biri olacağını vurgulayarak: "Kamu yatırımlarının hayata geçmesi, yerel yönetimin başarıyla gerçekleştirdiği çalışmalar, Kartal’ın sahip olduğu köklü geçmişi, koruduğu değerler ve coğrafi konumu, yatırımcıların hayata geçireceği kaliteli ve estetik projeleriyle Kartal önümüzdeki 5 yıl içinde İstanbul’un en önde gelen 3 ilçesinden biri olacak” şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar