Manzara Adalar’da yüzde 1 peşinat!

Kartal Yakacık Caddesi üzerinde yükselen Manzara Adalar’dan yüzde 1 peşinatla daire satın alabilmek mümkün

Manzara Adalar’da yüzde 1 peşinat!

2018 yılının ilk çeyreğinde teslimlerinin başlaması hedeflenen Manzara Adalar, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesine bağlı Yakacık bölgesinde yükseliyor. Perkins Eastman tarafından tasarlanan proje, İş GYO tarafından inşa ediliyor.

Toplam 975 adet daireden meydana gelen Manzara Adalar Yakacık’ın brüt alanı 313 bin 500 metrekare olarak belirleniyor. Proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir konumda yer almasıyla ön plana çıkıyor.

1+0’dan 5+1’e kadar farklı tipte, büyüklükte ve cephede daire seçenekleri sunulan Kartal Manzara Adalar’ın tamamı üçü konut, ikisi ofis üniteleri olmak üzere toplam beş blok ve ticari alanlardan meydana geliyor.

Karma konsepte sahip olan Manzara Adalar Evleri’nin sosyal donatıları içerisinde; yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları bulunuyor.

Manzara Adalar daire fiyatları minimum 267 bin 700 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 10 indirim yapılıyor. Vadeli alımlarda ise yüzde 1 peşinat vermek yeterli olabiliyor.

 

"Manzara Adalar’da yüzde 1 peşinat!" Başlıklı Haberin Galerisi

Manzara Adalar’da yüzde 1 peşinat!

Manzara Adalar’da yüzde 1 peşinat!

Manzara Adalar’da yüzde 1 peşinat!

Proje Bilgisi: Manzara Adalar