Manzara Adalar’da yüzde 14 peşinatla! Sevgililer Günü’ne özel!

Manzara Adalar için Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan ödeme kampanyasına göre, yüzde 14 oranında peşinat vermek yeterli oluyor

Manzara Adalar’da yüzde 14 peşinatla! Sevgililer Günü’ne özel!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yaklaşık 300 milyon dolar yatırım bedeli ile İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde inşa edilen Manzara Adalar, DS Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 2018 yılının ilk çeyreğinde teslimleri başlayacak olan proje; konut, ofis ve mağazalardan oluşuyor.

Toplam inşaat alanı 313 bin 500 metrekare olarak belirlenen Kartal Manzara Adalar’da 1+0’dan 5+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte 975 adet daireye yer veriliyor. Kartal sahil yoluna yürüme mesafesinde olan projede dairelerin alanı 62 metrekareden başlayıp 189 metrekareye kadar çıkıyor.

Üç konut bloğu ve iki ofis bloğu olmak üzere beş blok ve bir de butik alışveriş merkezinden meydana gelen İş GYO Kartal Manzara Adalar’ın örnek dairesi hazır durumda. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan projenin ofis bloğunun kiralanabilir alanı 46 bin metrekare.

Merkezi bir lokasyonda hayat bulan Manzara Adalar projesi; D-100 karayoluna 4 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 25 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 19 kilometre mesafede. Aynı zamanda tren istasyonu ve metro durağı gibi kritik noktalara da yakın konumda.

Manzara Adalar projesinin Sevgililer Günü’ne özel ödeme kampanyasına göre, tutar üzerinden yüzde 10 oranında indirim yapılıyor. Ayrıca projeden daire satın alabilmek için minimum yüzde 14 oranında peşinat vermek yeterli oluyor. Daire fiyatları ise 343 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar