Manzara Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Kartal'da hayata geçirilen 300 milyon dolarlık Manzara Adalar'da inşaat çalışmaları başladı. Projede satış oranı şimdiden yüzde 30'lar bandına ulaştı

Manzara Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

İş GYO tarafından Kartal'da hayata geçirilen Manzara Adalar konut projesinin yüzde 30'unun satıldığı açıklandı. İnşaat çalışmalarının başladığı projenin yapım ihalesini 441.6 milyon lira teklif veren Ant Yapı kazanmıştı.

975 konutun yüzde 30'u satıldı
Planlanan yatırım değeri yaklaşık 300 milyon ABD doları olan ve 2018 yılının ilk çeyreğinde  tamamlanması hedeflenen Manzara Adalar’da satışa çıkan kısmının yüzde 30’u alıcı buldu. İş GYO’nun İstanbul Kartal’da üçü konut, ikisi ofis üniteleri olmak üzere toplam beş blok ve butik bir alışveriş merkezinden oluşan projesi Manzara Adalar’ın inşaat çalışmaları Nisan ayında başladı.

Adalar manzaralı daireleriyle dikkat çeken ve butik AVM konsepti uygulanan projede cadde mağazacılığı ön planda olacak. Bölgede yaşayan nüfusun günlük ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanan bu konseptte yiyecek- içecek ağırlıklı ticari üniteler yer alacak. Geniş daireleri ve zengin sosyal donatıları olan Manzara Adalar’da peşin ödemelerde yüzde 8 indirim oranının yanı sıra, 1,639 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 peşinat ile 36 ay faizsiz vade seçeneği de bulunan proje en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkat çekiyor. İnternet ortamında 3 boyutlu olarak gezilebilen Manzara Adalar, bu uygulamayla haritadaki gerçek konumunda ve tüm detaylarıyla görülebiliyor. Yatırım değeri yaklaşık 300 milyon dolar olan projede toplam 975 adet ve stüdyodan 5+1’e kadar değişen konut tipleri ile ayrıca ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekler bulunuyor.

"Manzara Adalar'ın yüzde 30'u satıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Manzara Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Manzara Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Manzara Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Proje Bilgisi: Manzara Adalar