Manzaram Adalar

Manzaram Adalar Kartal’da AC Yapı tarafından 10 bin 157 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Manzaram Adalar

Manzaram Adalar Kartal’da AC Yapı tarafından inşa ediliyor. Manzaram Adalar 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Manzaram Adalar’da toplam 731 adet daire yer alıyor. Manzaram Adalar projesi 10 bin 157 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Manzaram Adalar satılık daire sahiplerine kapalı otopark, sauna, yüzme havuzu, spor alanı ve dinlenme alanları gibi imkanlar sunuyor.

Manzaram Adalar ticari alan için 6 bin metrekare otopark alanı için ise 24 bin metrekare alanı konut sahiplerine sunuyor. 2 bloktan meydana gelen Manzaram Adalar A bloğunda 447 adet, B bloğunda ise 287 adet daire yer alıyor.

Manzaram Adalar teslim tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmıyorken, Manzaram Adalar fiyatları ile ilgili detayları satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Manzaram Adalar nerede?
AC Yapı tarafından hayata geçirilen Manzaram Adalar Kartal’da 10 bin 157 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

Manzaram Adalar nasıl gidilir?
Kartal’da yer alan Manzaram Adalar projesine; Kadıköy'den kalkan dolmuş, minibüs ve otobüsler ile dilerseniz minibüs yolundan, dilerseniz E-5 karayolundan Kartal'a ulaşabilirsiniz. Bostancı sahilden kalkan sarı dolmuşlar ile de Kartal'a ulaşmanız mümkündür. Pendik'ten kalkan minibüs ve otobüsler ile de ilçeye ulaşabilirsiniz. Avrupa yakasından ise Taksim veBeşiktaş'tan kalkan Pendik otobüslerini kullanarak Kartal'a ulaşabilirsiniz.

Manzaram Adalar iletişim bilgileri
Telefon: 444 50 51
Web: www.acyapi.com/manzaramadalar

Manzaram Adalar projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.