MAPIC'te finalistler belirleniyor

13-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan perakende ve gayrimenkul sektörünün lider firmalarını bir araya getiren Mapic Fuarında, Speedmatching oturumları ve MAPIC Ödül Töreni düzenleniyor

MAPIC'te finalistler belirleniyor

3 Eylül 2013 / emlakwebtv

MAPIC fuarında ayrıca belirli kategoriler ve konseptlerde yenilikçi ve başarılı projeler de ödüllendiriliyor. Ödül töreni finalistleri olan marka ve firmalar böylece tanınırlıklarını arttırma imkanı buluyorlar. MAPIC Ödül Törenin’de, belirlenen kategorilerin birincileri ödüllerini alırken; onur ülkeleri olan Brezilya, Hindistan Rusya veya Çin’den en başarılı projeye de “Perakendenin Parlayan Yıldızları” ödülü verilecek. Ödül töreninin ardından bu özel gece bir Gala Yemeği ile devam edecek. MAPIC Ödül Töreni’ne 30 Eylül 2013 tarihine kadar ücretsiz başvuru yapılabilir.

Ödül Töreni Kategorileri

- En İyi Moda ve Ayakkabı Perakende Satış Konsepti

- En İyi Yiyecek ve İçecek Perakende Satış Konsepti

- En İyi Şehir Merkezinde Yer Alan Gayrimenkul Geliştirme Projesi

- Perakende ve eğlenceyi birleştiren en iyi konsept

- En iyi çok kanallı iş geliştirme stratejisi

- Perakende alanında en iyi küresel büyüme

- En yenilikçi AVM

Katılımcılarına network oluşturma imkanı da sağlayan MAPIC fuarının Speedmatching oturumlarında, 7 dakikalık sunumlar ile katılımcılar yeni gelişmeler ve iş fırsatları arayan perakendecilere ve yatırımcılara kendilerini anlatmalarının yanı sıra alışveriş merkezi yatırımcılarına, master franchise ve yerel yönetim temsilcilerine konsept, marka ve kalkınma stratejilerini de sunabiliyorlar. Türk katılımcılarının da ilgi gösterdiği speedmatching bölümüne kayıtlar ise 10 Eylül 2013 tarihine kadar devam ediyor.

Son Başvuru Tarihleri:

MAPIC Ödül Töreni: 30 Eylül 2013

Speedmatching: 10 Eylül 2013

www.alkaş.com.tr

 

MAPİC: Dünyanın en büyük uluslar arası gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic, 2006 yılından beri Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenmektedir. Yerel pazarlara odaklanan, yeni iş olanakları arayan 2.000’in üzerinde perakendeciye ev sahipliği yapan Mapic;  mimarları, proje ve gayrimenkul geliştirme şirketlerini ve perakendecileri bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına ve küresel bir network oluşturulmasına fırsat yaratmaktadır. Mapic firmadan firmaya profesyonel bilgi çözümleri sunan, Reed Midem tarafından organize edilmektedir. Reed Midem, 1989 yılından bu yana, gayrimenkul sektörü için, büyük fuar ve konferans organizasyonlarını hayata geçirmektedir.2006 yılından bu yana Alkaş ise Mapic’in Türkiye Temsilciliği görevini başarıyla yürütmektedir.