Maqro Gayrimenkul'den Tiflis'e rekor yatırım

2013 yılından günümüze Gürcistan'a yatırımlarını sürdüren Maqro Construction, ülkenin ilk konut projesi Green Budapest'te teslime hazırlanıyor

Maqro Gayrimenkul'den Tiflis'e rekor yatırım

Gürcistan'a 2013 yılında yatırıma başlayan Maqro Construction ülkenin ilk gayrimenkul projesi Green Budapest'i Mayıs 2016'da teslime hazırlanıyor. 

Green Budapest 4 ay erken teslim edilecek
Gürcistan konut pazarının en önemli projelerinden biri olarak gösterilen Green Budapest, toplam 351 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Kendini 8 yılda amorti etmeye aday gösterilen Green Budapest, taahüt edilen tarihten 4 ay daha önce teslim ediliyor.

Maqro Gayrimenkul'den Tiflis'e rekor yatırım

Yüzde 10'u Türklere satıldı
Maqro Construction'dan yapılan açıklamaya göre projenin yüzde 10'luk kısmı, ülkede çalışan beyaz yakalı Türk profesyoneller tarafından satın alındı. 

Yeni proje reklam yüzü: Arçil ve Şota
İlk projesinin 8 yıl içinde kendini amorti edeceğini vurgulayan Maqro Construction, Green Budapest projesinin reklam yüzü olarak ise Türk futbolseverler tarafından da yakından tanınan Arçilve Şota kardeşleri seçti. Gürcistan'da sağlıklı ve istikrarlı bir yatırım ortamının yer aldığı bilgisini veren Maqro Constriction Proje Geliştirme, Pazarlama ve Satışlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oğus Kaan Karaer, Gürcistan'a bugüne dek 70 milyon doların üzerinde yatırım yaptıklarını açıkadı. Karaer, Green Diamond hakkında: 

"Kampanyalarımız ve iletişim araçlarımızla Türk yatırımcılara kısa vadede kazandıracak karlı bir yatırım enstrümanını anlatıyor olacağız" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: maqro construction
Proje Bilgisi: green budapest