Mar Yapı Bayramoğlu G Marin!

Mar Yapı Bayramoğlu G Marin projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor

Mar Yapı Bayramoğlu G Marin!

G Marin Managed by Divan, Mar Yapı tarafından Bayramoğlu’nda hayata geçiriliyor. İki etap halinde yükselen projenin ilk etabında anahtar teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

Toplam 35 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Mar Yapı Bayramoğlu G Marin’de alanı 41 metrekare ila 183 metrekare arasında olan 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor.

556 adet daireye yer verilen Mar Yapı Bayramoğlu G Marin, Darıca Hayvanat Bahçesi’ne yakın mesafede yükseliyor. Deniz manzarasına hakim olan projenin işletmesi Divan Grubu tarafından yürütülüyor. 

Mar Yapı Bayramoğlu G Marin fiyatları minimum 95 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Özel ödeme planına göre, tutarın yüzde 5’i peşinat olarak veriliyor, geriye kalan bakiye için farklı ödeme alternatifleri sunuluyor.

E5 ve Tem’e yakın olan Mar Yapı Bayramoğlu G Marin; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika, ViaPort Alıveriş Merkezi’ne 17 dakika, Formula 1 pisti İstanbul Park’a 18 dakika, Pendik iskelesi’ne ve Pendik Marina’ya 15 dakika uzaklıkta.

 

Firma Bilgisi: Mar Yapı