Mar Yapı G Yoo görücüye çıkıyor

Mar Yapı’nın, daha önce Ala Güneşli olarak bilinen projesi G Yoo Güneşli'nin lansmanı 24 Kasım'da gerçekleşecek

Mar Yapı G Yoo görücüye çıkıyor

G Marin ve G Plus projelerinde işbirliğine gittiği Divan’dan sonra Mar Yapı, Eylül ayında da Rotana Group ile Tri G projesinde ortaklığa gitmiş ve Centro otel için çalışmaya başladıklarını açıklamıştı. yoo ile G projesi için ortaklığını açıklayan Mar Yapı’nın, bu projesinde de bir butik otel yer alacak. 2015 yılında yapımına başlanacak G - yoo inspired by Starck, veya kısa adıyla G, 721 rezidans, 60 odalı butik otel ve ticari alanlardan oluşan karma bir proje olacak.

32 katlı iki kule olarak yükselen Mar Yapı G Yoo projesi, Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor. 17 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede 728 adet konut ile birlikte ticari üniteler de yer alıyor. Satışların Kasım ayında başlayacağı G Yoo’da teslimlerin ise  22 ay sonra yapılacağı belirtiliyor.

Detayları henüz açıklanmayan Mar Yapı, G Yoo Güneşli lansmanı 24 Kasım 2014 Pazartesi günü gerçekleştirilecek. 

Mar Yapı, aynı Tri G Rotana’da da olduğu gibi daha proje lansmanı yapılmadan, büyük bir taleple karşılaştı. Daha önceki projelerinden ev sahibi olan yatırımcıların, Philippe Starck’ın tasarımlarını takip eden veya ilk kez ünlü bir tasarımcının yarattığı projeden konut sahibi olmak isteyenlerin ön talep için başvurmalarıyla, ilk satış hedeflerini şimdiden geçti.

Dünyanın çeşitli metropollerinde yer alan Yoo projelerinin de bazen üç saat ya da bir kaç gün gibi hızlı sürelerde tükenmeleri ile ilgili rekorları bulunuyor. Bunlara bir yenisinin de İstanbul’da Mar Yapı ortaklığı ile gerçekleştirilen G – yoo inspired by Starck projesi olması belkeniyor.

Mar Yapı G Yoo Güneşli İletişim

Web: http://www.maryapi.com.tr/
Telefon: 0212 655 23 60

 

Firma Bilgisi: Mar Yapı