Mar Yapı iki projesiyle GYODER kampanyasına katılıyor

Mar Yapı GYODER öncülüğünde başlatılan indirim kampanyasına GYOO InspiredbyStarck ve GMarinManagedby Divan projeleriyle katılıyor.

Mar Yapı iki projesiyle GYODER kampanyasına katılıyor

GYODER öncülüğünde başlatılan indirim kampanyasına katılım kararı alan Mar Yapı, InspiredbyStarck ve GMarinManagedby projelerine özel ödeme seçenekleri sunacak. Kampanya kapsamında projelerden ev almak isteyen yatırımcıya 31 Ağustos'a kadar yüzde 20 peşin, 120 ay vade ve yüzde 0.70 faiz oranıyla uygun ödeme koşulları hazırlandı.

Mar Yapı'dan büyük indirim
GYODER'in kampanyası ile sektörün hareketleneceğine inandığını söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, iki projenin inşaat sektörünün en seçkin projeleri arasında yer aldığını açıkladı. Özkök: 

"Lokasyona uygun niteliklerle tasarlanmış, alanının marka isimleriyle yaptığımız işbirlikleriyle gerçekleşen projelerimizle en şık ve konforlu yaşam ve hizmeti yatırımcılar elde edebilecek. Kampanya kapsamında yüzde 1’in altına düşen faiz, yatırımcıya çok ciddi bir avantaj sunuyor. Tüm gayrimenkul alıcılarını bu kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz" dedi. 

G Marin Managed by Divan
İstanbul Bayramoğlu'nda hayata geçirilen ve toplamda 556 daireden meydana gelen G Marin Managed by Divan'da fiyatlar 127.000 TL'den başlıyor. Toplamda 17 bin 226 metrekare alan üzerinde yükselen GYOO InspiredbyStarck  ise 1+0'dan 2+1'e kadar farklılaşan dairelerden oluşuyor. Bu projede fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Mar Yapı
Proje Bilgisi: GYOO InspiredbyStarck