Mar Yapı'dan iki proje ile GYODER kampanyasına destek

Mar Yapı, G YOO Inspired by Starck ve G Marin Managed by Divan projeleri ile GYODER kampanyasına katılıyor

Mar Yapı'dan iki proje ile GYODER kampanyasına destek

Mar Yapı, G YOO Inspired by Starck ve G Marin Managed by Divan projeleri ile GYODER kampanyasına katılıyor. Güneşli Basın Ekspres Yolu'nda yer alan GYoo Inspired by Starck, Bayramoğlu'nda G Marin Managed By Divan, 31 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek GYODER kampanyası kapsamında yüzde 20 peşin, 120 ay vade ve yüzde 0,70 faiz oranı ile yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor. 

Bayramoğlu'nda yeni bir yaşama adım atın

Bayramoğlu'nda Divan markasının yönetim deneyimi ile Mar Yapı'nın inşaat kalitesinin birleştiği G Marin Managed by Divan, geniş yeşil alanları ve az katlı binalarıyla 556 seçkin daireden meydana geliyor.  64-93 metrekare arasında değişen 1+1, 116 - 210 metrekare arasında değişen 2+1, 179 - 218 metrekare arasında değişen 3+1 dairelerin yanı sıra 41 metrekarelik stüdyo daireler ve geniş dublekslerin yer aldığı proje, oturuma hazır olmasıyla da avantajlı bir seçenek olarak öne çıkıyor. G MarinManagedby Divan kalitesi 127 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla satılıyor.

Mar Yapı'dan iki proje ile GYODER kampanyasına destek

Dünyaca ünlü Yoo markası İstanbul’da

Miami, Londra, Berlin, St.Petersburg, New York, Moskova, Paris, Buenos Aires, Hong Kong, Münih ve Toronto gibi dünyanın en önemli metropollerinde imzası bulunan Yoo markasını G projesiyle bir araya getiren Mar Yapı, Basın Ekspres yolundaki G-YOO Inspired by Starck projesinde teslimlere 2017’de Eylül ayında başlıyor. Güneşli’de çok merkezi bir konumda bulunan G projesi 47 metrekareden, 113 metrekareye kadar 1+0, 1+1 ve 2+1 tiplerinde konutları barındırıyor. Proje 340.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Firma Bilgisi: Mar Yapı
Proje Bilgisi: G-yoo Inspired By Starck