Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolar!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat imzası taşıyan Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolardan başlıyor

Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolar!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat imzası taşıyan Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolardan başlıyor. Akıllı bina özelliğine sahip olan proje butik konsepti ile dikkat çekiyor. Marin Terrace projesinde dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim. 2017 yılı Nisan ayında teslim edilecek olan Marin Terrace projesinde adalar ve Marmara Denizi manzarası, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi sosyal olanaklar bulunuyor. Projenin  daireleri ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolar!

2 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Marin Terrace projesi, 3+1 tipinde alanları 126 metrekare olarak tasarlanan 28 adet daireden meydana geliyor. 14 katlı tek bloktan oluşan projede her katta 2 daireye yer veriliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede kiralık daire fiyatları henüz belirlenmedi. 

Marin Terrace fiyatları 1 milyon 50 bin dolar!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat ortaklığı ile inşa edilen projede yapımcı firma tarafından satılan daireler 3+1 tipinde ve 126 metrekare büyüklüğünde. Projede üst katlarda ise dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Akıllı ev teknolojileri ile daire sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak olan Marin Terrace projesinde alarm, güvenlik kameraları ve uzaktan izleme özelliği en üst seviyede olacak. Akıllı ev sistemleri sayesinde daire sahipleri tek tuşla bütün evin ışıklarını kapatıp, diğer cihazları kontrol edebilecek. 

Firma Bilgisi: İnanlar İnşaat-Uranus İnşaat
Proje Bilgisi: Marin Terrace