Marin Terrace Projesi!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi'nde yükselen Marin Terrace projesinde dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim

Marin Terrace Projesi!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi'nde yükselen Marin Terrace projesinde dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim. Akıllı bina özellikleri ile donatılan Marin Terrace projesinde tek tuşla evin tüm cihazları kontrol edilebilecek. 

14 katlı tek blokta 28 adet daireden meydana gelen Marin Terrace , 2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Tamamı 3+1 dairelerden oluşan Marin Terrace satılık daire alanları 126 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Marin Terrace Projesi!

Ev sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Marin Terrace Kadıköy fiyatları 1 milyon 50 bin dolardan başlıyor. Projenin ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; adalar manzarası, kapalı otopark, deniz manzarası, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Butik konsepti ile dikkat çeken Marin Terrace teslimlerinin 2017 yılı Nisan ayında yapılması planlanıyor. Projede her katta 2 daireye yer veriliyor. Yapımcı firma tarafından satılan bütün dairelerin alanları 126 metrekare olarak tasarlandı. Üst katlarda ise dubleks daire seçenekleri de yer alıyor. 

Marin Terrace Projesi!

Deniz manzarasına hakim dairelerin bulunduğu Marin Terrace Kadıköy, Kadıköy'ün en güzel noktalarından birinde yer alıyor. Projede ilham kaynağı Bağdat Caddesi'nin parçası olan marina. Marin Terrace projesinin dairelerinde ise akıllı ev sistemleri, ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, ısı pay ölçer, yerden ısıtma, balkon ve merkezi ısıtma gibi özellikler bulunuyor. Terrace Mix İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat imzası taşıyor. 

Firma Bilgisi: İnanlar İnşaat-Uranus İnşaat
Proje Bilgisi: Marin Terrace