Marina Palas Projesi

Marina Palas projesi Kadıköy'de Ergonomi İnşaat - Selimoğlu Group tarafından hayata geçiriliyor

Marina Palas Projesi

Marina Palas projesi Kadıköy'de Ergonomi İnşaat - Selimoğlu Group tarafından hayata geçiriliyor. Marina Palas 24 adet daireden meydana geliyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Marina Palas daire büyüklükleri 205 metrekare ile 445 metrekare arasında değişiyor.

Marina Palas hemen teslim ediliyor. 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Marina Palas çatı ve bahçe dubleks daireleri de bünyesinde barındırıyor. Marina Palas daire sahiplerine güneşlenme terası, yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, ısı pay ölçer, sauna, SPA, çocuk oyun alanları, spro alanları, deniz manzarası, çamaşır odası, depo, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyim odası, merkezi klima, kombi, jeneratör, Türk hamamı, güvenlik, akıllı ev sistemi, balkon, intercom sistemi, hidrofor, jeneratör, su deposu gibi imkanlar sunuyor.

Marina Palas satılık daire fiyatları 1.350.00 dolar ile 3.500.000 dolar arasında değişiyor. Marina Palas ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı sunuluyor. Marina Palas az katlı bir şekilde tasarlanıyor ve lokasyonuyla beraber oldukça dikkat çekiyor.

İstanbul Anadolu Yakasında Ergonomi İnşaat - Selimoğlu Group tarafından hayata geçirilen Marina Palas Kadıköy Fenerbahçe'de inşa ediliyor.

Marina Palas adres bilgileri: Fener Kalamış Caddesi Atılhan Sokak No:22 34726 Fenerbahçe/İstanbul

Marina Palas telefon numarası: 216 550 27 44

Firma Bilgisi: Ergonomi Inşaat - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Marina Palas