Marina Plus Bayramoğlu

Bermen Yapı güvencesi ile inşa edilen Marina Plus Bayramoğlu 181 adet daireden meydana geliyor

Marina Plus Bayramoğlu

Bermen Yapı güvencesi ile inşa edilen Marina Plus Bayramoğlu 181 adet daireden meydana geliyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Marina Plus Bayramoğlu 6 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Marina Plus Bayramoğlu satılık daire büyüklükleri 41 metrekare ile 326 metrekare arasında değişiyor. 

 

Marina Plus Bayramoğlu

 

Marina Plus Bayramoğlu projesinde 3 blok 7 katlı olarak tasarlandı. Projede 13 farklı tipte daire bulunuyor. Marina Plus Bayramoğlu teslimlerinin 2016 yılı içerisinde başlaması bekleniyor. Marina Plus projesi yeşil alanları ve fonksiyonel daireler ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Farklı daire tiplerinin yer aldığı Marina Plus Bayramoğlu projesinde daire sahiplerine concierge hizmeti de sunuluyor. 

 

Marina Plus Bayramoğlu

 

Kocaeli Bayramoğlu'nda hayata geçirilen Marina Plus Bayramoğlu 265 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Bunun yanı sıra projede firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Ödenen peşinata göre de daire bedeli üzerinden indirim uygulanıyor. Bermen Yapı imzası taşıyan Marina Plus daireleri içerisinde ankastre beyaz eşyası ile teslim ediliyor. Proje, zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor. 

 

Marina Plus Bayramoğlu

 

Marina Plus Bayramoğlu adres bilgisi : Emek Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Gürsu Sokak No: 2 Bayramoğlu - Kocaeli

Marina Plus Bayramoğlu iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 5 973
Web adresi : www.marinaplus.com.tr
E-posta adresi : info@marinaplus.com.tr

Firma Bilgisi: Bermen Yapı
Proje Bilgisi: Marina Plus Bayramoğlu