Marina Towers'te satışlar başladı

Sinpaş Yapı’nın 120 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselen Marina Ankara Projesi-Marina Towers'ta satışlar başladı

Marina Towers'te satışlar başladı

Yaklaşık 120.000 metrekarelik bir alanda geliştirilen Marina Ankara projesi, başkente yenilikler getiren çok sayıda sosyal olanak içeriyor.  Sinpaş Yapı’nın özgün konseptiyle Ankaralılara marina yaşamını sunarak marina manzarasının yanı sıra projeye hemen komşu konumundaki Eymir Gölü manzarasıyla da dikkat çekiyor. 

Marina Towers’ta satışlar başladı
Marina Ankara’nın ilk yaşam konsepti Marina Towers’ta satışlar başladı. Ankara’nın prestijli kuleleri olarak yükselen Marina Towers’ta 69 metrekareden başlayan ve 444 metrekareye kadar uzanan, 1+1’den 7.5+1’de çok farklı seçenekte konut tipleri yer alıyor. 

Lansmana özel ödeme avantajları
Lansman fiyatları, alternatif ödeme seçenekleri ve ön satış dönemine özel % 7’lik lansman indirimiyle Marina Ankara bu döneme özel kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Sinpaş Yapı, Marina projesinde sunduğu ayrıcalıklı yaşama çok daha kolay sahip olunabilmesi için,  uygun ödeme alternatifleri geliştirdi. Bu kapsamda, % 10’dan başlayan peşinatlarla Sinpaş bünyesinde uygulanan 40 ve 48 aylık ödeme planlarından faydalanmak mümkün.

Bir diğer seçenek ise, peşinatsız yüzde 40’ını yine Sinpaş bünyesinde ödemek koşuluyla, kalan  yüzde 60’lık kısmı için uygun oranlarla anlaşmalı bankalardan kredi kullanımını içeriyor.

Marina’yla birlikte Meydan, Kanyon ve Tropik Ada da Marina Ankara’da
Marina Ankara’nın ilk konsepti Marina Towers ile birlikte yükselmeye başlayan Kanyon, Marina Meydanı, Tropik Ada gibi yenilikler de projeye değer katıyor.

Marina Ankara projesine adını veren Marina ve Marina Meydanı, deniz feneri, kafeleri, restoranları ile Ankara’da keyifli buluşma noktası olacak.

Pek çok sosyal alanla birlikte büyüyecek Marina Ankara’da, 3.5 metre yüksekliğindeki şelalesi, kumsalı ve gölüyle Kanyon, Marina Towers’ın hemen altında yer alacak. Kanyon’da çocuklar su kayaklarından kayıp suda oynarken, aileler sevdikleriyle birlikte kumsalda keyifli vakitler geçirecekler.

Projenin bir diğer keyifli köşesi tropik kumsalı ve bitki örtüsüyle Tropik Ada olacak. Burada çocuklar için yüzme, aileler için dinlenme ve buluşma yerleri bulunacak.