Maritza Evleri fiyat listesi!

Ağustos ayında satışa çıkan Maritza Evleri fiyat listesini haberlerimizi takip ederek ya da Maritza Evleri satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz

Maritza Evleri fiyat listesi!

Maritza Evleri fiyat bilgilerini paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. Beykoz'da yer alan Maritza Evleri 252 adet daireden meydana geliyor. Maritza İnşaat tarafından hayata geçirilen Maritza Evleri'nin 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Maritza Evleri büyüklükleri 50 metrekareden başlayan daireleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak atsarlanıyor. 60 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Maritza Evleri Beykoz Çiğdem Mahallesinde yer alıyor. Maritza Evleri 21 bloktan oluşuyor. Blokların az ve çok katlı olarak inşa edildiği Maritza Evleri'nde bahçe dubleks, çatı dubleks ve normal kat dairelere yer veriliyor.

Maritza Evleri sosyal donatıları arasında yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, spor alanları, güvenlik, otopark yer alıyor. Ağustos ayında ruhsatı alınan Maritza Evleri fiyat bilgileri henüz açıklanmamış olup, ilerleyen zamanlarda haberlerimizden ulaşabilirsiniz.

Maritza Evleri Beykoz Kavacık Çiğdem Mahallesinde yer alıyor. Maritza İnşaat tarafından hayata geçirilen Maritza Evleri ile ilgili olarak detaylı bilgileri Maritza Evleri satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Maritza Evleri adres bilgileri: Çiğdem Mah. Dedeoğlu Cad. Beykoz/İstanbul

Maritza Evleri telefon numarası
0212 325 72 72

Firma Bilgisi: Maritza Inşaat
Proje Bilgisi: Maritza Evleri