Marka AVM-rezidansta satış ve kiralamalar sürüyor

Sur Yapı tarafından Bursa'da inşa edilen ofis, rezidans ve AVM projesi Marka'da kiralama ve satışlar devam ediyor

Marka AVM-rezidansta satış ve kiralamalar sürüyor

Sur Yapı imzasıyla Bursa'da yapımına devam edilen rezidans, ofis ve AVM projesi Marka'da satış ve kiralamalar devam ediyor. Kasım 2014 döneminde lansmanı yapılan proje; mağaza ve sosyal olanaklarıyla Bursa'nın ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Sur Marka Rezidans ve AVM'ye Körfez ilgisi
Bursa'ya ilk kez giriş yapan markaların buluşma noktası olma özelliği taşıyan Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, 65 bin metrekarelik kiralanabilir alan üzerinde 220 mağaza içeriyor. Proje ile ilgili bir açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, rezidans ve AVM bloklarında Bursalılar ve Körfez Ülkelerinden büyük ilgi gördüklerini söyledi.

Marka AVM, 2017 yaz aylarında açılacak
AVM kısmına gösterilen ilginin de kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen Elmas: "Yaptığımız görüşmelerde kiralama konusunda son derece olumlu geri dönüşler alıyor, önemli işbirliklerine imza atıyoruz.  Buna bağlı olarak dünyaca ünlü birçok markayla  anlaştığımızın müjdesini de vermek isteriz. Şu ana kadar anlaşma yaptığımız markalar arasında Bursa’da henüz mağazası bulunmayan bir çok A plus marka yer alıyor. 2017 yılının yaz aylarında alışveriş merkezimizi açmayı planlıyoruz." dedi. 

Projenin yüzde 20'si Körfez ülkelerine gitti
Elmas, D blok satışlarının yüzde 80'i geçtiğini, C blok satışlarının ise yüzde 50'ye ulaştığını vurgulayarak, satışların toplamında Körfez Ülkelerinin yüzde 20 düzeyinde yer kapladığını açıkladı. 

Sur Yapı Marka Projesi
Uludağ manzaralı dairelerden meydana gelen Sur Yapı Marka Rezidans&AVM, 14, 18 ve 21 katlı rezidans ve home office bloğundan meydana geliyor. Projede yer alan daireler 1+1'den 4+1'e değişen tiplerden meydana geliyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM