Marka Şehirler Zirvesi 7 Nisan'da

Marka Şehirler Zirvesi 7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel'de gerçekleşecek

Marka Şehirler Zirvesi 7 Nisan'da

Eventuum tarafından organize edilen Marka Şehirler Zirvesi bu yıl 7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilecek. Etkinliğe yüksek bir katılım bekleniyor.

Dev kurumlardan destek
Yaklaşık 150 prestijli firmanın katılımının beklendiği Marka Şehirler Zirvesi'ne bu yıl destek veren kurumlar arasında İNDER, MÜSİAD, TÜMSİAD, İMKON, ÇEDBİK, BACADER, AEMDER, İSEDA, KALİSDER, TUCSA da bulunuyor.

Şehirlerin yükselen değeri masaya yatırılacak
Sponsorluğunu Teknik Yapı, Ceylan Yapı, Eğe Yapı ve Yiğit Grup'un yaptığı Marka Şehirler Zirvesi'nde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, İNDER Y.K.B. Nazmi Durbakayım,  TÜMSİAD Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Y.K.B. Yaşar Doğan,  24 Şirketler Grubu Y.K.B. Aziz Yeniay, Çalık Gayrimenkul Y.K. Üyesi  Doç. Dr. Feyzullah Yetgn, İstanbul Ticaret Odası Y.K.B.Yrd., ve MÜSİAD Genel Başkan Yrd. Gökhan Murat Kalsın, Ege Yapı Y.K.B.  H. İnanç Kabadayı, Ceylan İnşaat Y.K.B. Muammer Ceylan, Yiğit Group Y.K.B. Önder YİĞİT, MÜSİAD İnşaat ve Çevre Komisyon Başkanı Reha Yeltekin, Aşçıoğlu Y.K.B. Yaşar Aşçıoğlu,  Türk Yapısal Çelik Derneği Y.K.B. Yener Şener yer alıyor. 

Marka Şehirler Zirvesi 7 Nisan'da

Marka Şehirler Zirvesi kapsamında ayrıca Bloomberg HT Haber Müdürü Ali Çağatay'ın moderatörlüğündü “Şehirlerimizin markalaşmasında ulusal ve yerel düzeyde gerekli yatırımlar ve uygulamalar, gelecek  dönem projeksiyonları” konulu bir panel gerçekleştirilecek