Markalaşma için 'Turkey:Home'

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 'Turizmde Markalaşma' hedefine ilişkin stratejik bir adım olan Turkey:Home Kampanyasına ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi

Markalaşma için 'Turkey:Home'

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 'Turizmde Markalaşma' hedefine ilişkin stratejik bir adım olan Turkey:Home Kampanyasına ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Türkiye Dünya Sıralamasında 5. Sıraya Yerleşti
Turkey:HOME tanıtım kampanyası, dünyanın en önemli noktalarında kullanılan gazete, dergi ve açık hava reklamları gibi geleneksel mecralara ek olarak, çok kapsamlı bir dijital ve sosyal medya kampanyasını da içeriyor. 23 Ocak Cuma günü Çırağan Sarayı'nda yapılan tanıtım toplantısında konuşma yapan Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. A. Haluk Dursun, marka değerinin insanlara ulaşabilmeyi sağladığını belirterek, Bakanlığın ülkenin tüm kurum ve kuruluşlarına destek verdiğini söyledi. Dursun: 

'2023 hedeflerimizle turizmin vizyonuna hizmet eden ve ülkemizin markalaşma projesi olan Turkey:Home kampanyamıza diğer kurumlarımızın, özel sektör şirketlerimizin, siz değerli sektör temsilcilerimizin ve basın mensuplarımızın ve elbette halkımızın desteğini ve katılımını bekliyoruz.' dedi.