Marmara Evleri 3’te satışlar tamamlandı

İhlas Yapı’nın Beylikdüzü’nde inşasına devam ettiği Marmara Evleri 3’te dairelerin tamamı sahiplerini buldu. Proje 396 daire ve 38 mağazadan oluşuyor

Marmara Evleri 3’te satışlar tamamlandı

28 Ağustos 2013 / emlakwebtv

Bölgenin en gözde konut projesi olarak öne çıkan Marmara Evleri 3 henüz inşası devam ederken satışları tamamladı. Yoğun ilgi gören projede dairelerin tamamı sahiplerini bulurken inşa çalışmaları da hızla ilerliyor.

396 daire ve 38 mağazadan oluşan Marmara Evleri 3’te 7 blok bulunuyor. 47 bin 102 metrekare alana kurulan Marmara Evleri 3 projesinde inşaat hızla ilerlerken kaba inşaatın büyük kısmı tamamlandı ve teslimlere yaklaşıldı.

Tamamının 3+1 ve 4+1 dairelerden oluştuğu Marmara Evleri 3, 80 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

Marmara Evleri 3’ün avantajları

Marmara Evleri 3’te bloklar arasında minimum 80 ila 90 metrekare mesafe bırakılarak sosyal yaşam alanlarına ve peyzaja geniş yer ayrılıyor. Benzer nitelikteki projelere kıyasla ekonomik seviyelerde tutulacak aidatlar da Marmara Evleri 3’ün en büyük avantajlarından.

Projede, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna Fin hamamının yer aldığı sosyal tesisin yanı sıra, peyzaj alanı içinde yer alan oyun alanları ve kafe ile keyifli bir site yaşamı sunuluyor.

Tüm dairelere kapalı otoparklardan asansör ile direk ulaşımın sağlandığı projede site içinde araç trafiği  olmayacak. Tüm araçlar site girişinden kapalı otoparka inecek. Bu sayede site içerisinde araçsız bir bahçe  ve çocuklar için güvenli bir alan oluşturulacak.

Yüzde 85’inin peyzaja ayrıldığı proje, bölgenin en büyük cadde çarsını da bünyesinde bulunduruyor. Bankadan, eczaneye kadar çeşitli ticari ünitelerin yer alacağı çarşıda ünlü markaların mağazaları, restoran ve kafe alanları da bulunacak.

İhlas Yapı hakkında detaylı bilgi için http://ihlasyapi.com.tr/

Marmara Evleri 3 hakkında detaylı bilgi için http://www.marmaraevleri3.com/

 

Proje Bilgisi: Marmara Evleri 3