Marmara Konakları Beylikdüzü'nde yükseliyor

Marmara Yapı A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilen Marmara Konakları Beylikdüzü'nde yükseliyor

Marmara Konakları Beylikdüzü'nde yükseliyor

Marmara Yapı A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilen Marmara Konakları Beylikdüzü'nde yükseliyor. Lansmanı 8 Ekim'de gerçekleşecek olan Marmara Konakları müstakil girişli bahçe villalar, farklı seçeneklerde daire ve villalardan oluşuyor. 

Detayları lansmanda açıklanacak olan Marmara Konakları projesi ''Beylikdüzü'nün yeni yaşam merkezi'' sloganı ile yükseliyor. 8 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Marmara Konakları, 2+1'den 8+1'e kadar farklı tiplerde, alanları 102 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 124 adet daireden meydana geliyor. 

2018 yılında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan proje, otoyol ve çevreyoluna 5 dakika, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 6 dakika, Metrobüs'e 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 20 dakika mesafede yer alıyor. Marmara Konakları fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. Proje ile ilgili detaylar lansmanda açıklanacak. 

6 bloktan meydana gelen Marmara Konakları Beylikdüzü projesinde konutların yanı sıra 4 adet dükkan bulunuyor. Projede konut sahiplerine fitness merkezi ve kapalı otopark gibi olanaklar sunuluyor. Projede sosyal alanlar kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlandı. 

Firma Bilgisi: Marmara Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Marmara Konakları