Marmara Konakları teslimleri 2018 yılında!

Marmara Yapı A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilen Marmara Konakları teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek

Marmara Konakları teslimleri 2018 yılında!

Marmara Yapı A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilen Marmara Konakları teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek. Müstakil villalar, farklı seçeneklerde daire ve villalardan meydana gelen Marmara Konakları Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 

Sosyal alanların kadın ve erkekler için ayrı olarak tasarlandığı Marmara Konakları'nda çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunuyor. 

Marmara Konakları teslimleri 2018 yılında!

8 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Marmara Konakları 2+1'den 8+1'e kadar farklı tiplerde alanları 102 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 124 adet daireden meydana geliyor. 

Marmara Konakları fiyatları henüz açıklanmadı. Projede konut satın almak isteyenlere firma bünyesinde 40 ay vade farksız taksit yapılıyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Marmara Konakları nerede? 

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Marmara Konakları, otoyol ve çevreyoluna 5 dakika, Beylikdüzü sahile 5 dakika, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 6 dakika, hastaneye 5 dakika, metrobüse 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Marmara Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Marmara Konakları