Marmara Kule, Gizer Işık İnşaat güvencesiyle Kartal’da yükselecek!

Gizer Işık İnşaat’a ait olan arsa üzerinde yükselecek olan Marmara Kule, Türk inşaat sektörüne uzun yıllar katkı sağlamış iki köklü firmanın birikimleri ve tecrübeleriyle hayata geçiyor

Marmara Kule, Gizer Işık İnşaat güvencesiyle Kartal’da yükselecek!

Gizer Işık İnşaat’a ait olan arsa üzerinde yükselecek olan Marmara Kule, Türk inşaat sektörüne uzun yıllar katkı sağlamış iki köklü firmanın birikimleri ve tecrübeleriyle hayata geçiyor. Adana'nın en köklü perakende, Güney ve Güneydoğu'nun da en büyük toptancı markalarından biri olan Gizerler, ulusal ve dünya markaları ile dayanıklı tüketim malları, hazır giyim, gıda, sigorta, otomotiv, inşaat, cep telefonu gibi pek çok sektörde hizmet veren ve 65 yıldır hizmetlerine devam eden bir firma.  23 yıldır İnşaat sektöründe faaliyetine devam eden Yasin Işık İnşaat ise pek çok projelere imza atarak sektöre katkı sağlamıştır.

Anadolu yakasının en önemli iş aksı üzerinde konumlanan Marmara Kule E5 yan yol üzerinde 32 katlı bir kule olarak markasını üzerinde taşıyacak özel bir mimari ile tasarlandı. Metro durağının hemen önünde yer alan Marmara Kule projesinin E5 yan yoldan direkt girişi olacak.

Satışa çıkış tarihi belirlenmeyen Marmara Kule projesinde 195 adet 1+1 daire, 51 adet ise 2+1 daire bulunuyor. Projede toplam 246 adet daire yer bulunuyor. Ön talep için başvuruların alındığı projenin lansman tarihinin Kurban Bayramı'ndan  sonra açıklanması planlanıyor

Marmara Kule projesi ön talep formunu www.marmarakule.com adresinden doldurarak avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleri ile daire satin alma imkanı yakalayabilirsiniz.