Marmara Kule hafriyat çalışmaları başladı

Home-ofis seçenekleri ile keyifli yaşam alanları sunulacak Marmara Kule'de hafriyat çalışmaları başladı

Marmara Kule hafriyat çalışmaları başladı

Home-ofis seçenekleri ile keyifli yaşam alanları sunulacak Marmara Kule'de hafriyat çalışmaları başladı. Gizer ve Yasin Işık İnşaat ortaklığı olan Gizer Işık İnşaat'ın  Kartal'da hayata geçireceği 246 adet home-ofis ve  2 adet ticari alandan oluşan yeni projesi Marmara Kule bayramdan sonra yatırımcısıyla buluşacak. 

Anadolu yakasında iş kuleleri ve konut projelerinin bir arada sunulduğu, son yıllarda yatırımın gözdesi olup hızla değer kazanan Kartal bölgesinde, modern yapısı ve donanımlı tesisleriyle çok yakında yatırımcının beğenisine sunulacak Marmara Kule'de lansman tarihi henüz açıklanmadı.

Satışa çıkış tarihi belli olmayan Marmara Kule projesinde 195 adet 1+1 daire, 51 adet ise 2+1 daire bulunuyor. Projede toplam 246 adet daire yer alıyor. Ön talep için başvuruların alındığı projenin lansman tarihinin bayramdan sonra açıklanması planlanıyor. 

Anadolu Yakası'nın en önemli iş aksı üzerinde konumlanan Marmara Kule E-5 yanyol üzerinde, 32 katl tek kule olarak markasını üzerinde taşıyacak özel bir mimari ile tasarlandı. Metro durağının hemen önünde yer alan Marmara Kule projesinin E-5 yanyoldan direkt girişi olacak. 

Marmara Kule projesi ön talep formunu www.marmarakule.com adresinden doldurarak avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleri ile daire satin alma imkanı yakalayabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Gizer Işık Inşaat
Proje Bilgisi: Marmara Kule