Marmarams Ataşehir'de yükseliyor

25 Eylül'de satışları başlayan Rams Yapı'nın yepyeni projesi Marmarams Ataşehir'de yükseliyor

Marmarams Ataşehir'de yükseliyor

25 Eylül'de satışları başlayan Rams Yapı'nın yepyeni projesi Marmarams Ataşehir'de yükseliyor. Yedi kat güzel hayat sloganı ile yola çıkan Marmarams projesi Ataşehir Esatpaşa Mahallesi'nde yükseliyor. 

25 farklı konut tipinin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3,5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede aynı zamanda site sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek 12 ticari üniteye yer veriliyor. 

Örnek dairesi hazır durumda olan Marmarams projesinde toplam 240 adet daire yer alıyor. Daire alanları ise 57 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Marmarams projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; basketbol sahası, masa tenisi, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, süs havuzu, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark bulunuyor. 

Marmarams fiyatları ise 298 bin TL ile 1 milyon 150 bin TL arasında  değişiklik gösteriyor. Projede ödeme koşuluna göre yüzde 10 ila 12 oranında indirim uygulanıyor. Banka kredisine de uygun durumda olan proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Rams Yapı
Proje Bilgisi: Marmarams