Marmarams projesi 25 Eylül'de görücüye çıkıyor

Rams Yapı'nın Ataşehir Esatpaşa Mahallesi'nde hayata geçirdiği Marmarams projesi 25 Eylül'de görücüye çıkıyor

Marmarams projesi 25 Eylül'de görücüye çıkıyor

Rams Yapı'nın Ataşehir Esatpaşa Mahallesi'nde hayata geçirdiği Marmarams projesi 25 Eylül'de görücüye çıkıyor. ''Yedi kat güzel hayat'' sloganı ile yola çıkan Marmarams projesinde inşaat çalışmaları başladı. 

25 farklı konut tipinden oluşan Marmarams projesinde 12 ticari ünite bulunuyor. Toplam 240 adet daireden meydana gelen Marmarams projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 3,5+1 konut tiplerine yer veriliyor. Projede daire büyüklükleri ise 57 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor. 

25 Eylül'de satış ofisinde yapılacak olan lansmanın ardından satışa çıkacak olan projede detaylar lansmanda açıklanacak. 6 blokta 240 daireden meydana gelen projede bloklar 7 katlı olarak tasarlandı. 

Marmarams projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, bilardo, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, süs havuzu, yürüyüş parkuru ve fitness merkezi bulunuyor. 

2018 yılında teslim edilmesi beklenen projede ödeme koşuluna göre yüzde 10 ila 12 oranında indirim imkanı sunuluyor. Banka kredisine de uygun durumda olan Marmarams fiyatlarının 298 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Rams Yapı
Proje Bilgisi: Marmarams