Marmaroom satılık daire fiyatları!

Marmaroom satılık daire fiyatları minimum 218 bin TL’den başlıyor

Marmaroom satılık daire fiyatları!

Evko-Meot İnşaat Grubu tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Marmaroom’da teslimler hemen yapılıyor. Projede kalan son dairelerin satışları ise devam ediyor.

13 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Marmaroom Maltepe’de 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir bölgede konumlanıyor.

Süreyyapaşa Ormanı’na yakın mesafede olan Marmaroom Maltepe Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 60 metrekare ila 120 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 300 adet daireye yer veriliyor.

Marmaroom satılık daire fiyatları 1+1’ler için 218 bin TL’den, 2+1’ler için 279 bin TL’den ve 3+1’ler için ise 439 bin TL’den başlıyor. Tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi vadelendirme de yapılabiliyor.

Evko Meot Maltepe projesinin donatıları içerisinde; biri açık ve biri kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash, masa tenisi, basketbol ve tenis oynanabilecek açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, sauna ve masaj salonu, kafeterya, kreş ve oyun alanları yer alıyor.

Her daireye ait kapalı otopark ve depo alanı bulunan Marmaroom projesi, konumu itibariyle Kadıköy-Kartal hattının orta noktasında. Araçla D-100 (E-5) karayolu ve Maltepe/Huzurevi Metro İstasyonları’na 4 dakika, Maltepe merkeze ve sahil yoluna 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10 dakika uzaklıkta.

Proje Bilgisi: Marmaroom