Marshall 2013 bahar renkleri

AkzoNobel Marshall, 2013 yılının beş ana renk trendinden biri olan 'Görsel Teselli', çiçeğe kesmiş bahçelerden ve eski ustaların tablolarından esinleniyor

Marshall 2013 bahar renkleri


AkzoNobel Marshall, dünya çapında yürüttüğü ve her yıl geleneksel olarak açıkladığı Uluslararası Renk Akımları ColourFutures™ Araştırması kapsamında yılın renk trendlerini belirledi. 2013’ün beş ana renk trendinden biri olan “Görsel Teselli”, rengarenk bir cümbüşü beraberinde getiren bahar mevsiminin gelişini kutluyor. Sanat ve doğadan ilhamını alan bu renk paleti, tazelenmeyi teşvik eden çok rahatlatıcı, yumuşak ve kadınsı seçenekler sunuyor. Marshall, son derece keyifli, mucizevi, moral verici, yenileyici ve ruhu uyarıcı bahar renkleriyle herkesi, yenilenmeye davet ediyor.   

İlhamını sanat ve doğadan alan bir renk paleti
AkzoNobel Marshall’ın “Görsel Teselli” adlı renk trendi, “sanat ve doğa, insan olarak içimizdeki en iyiyi ortaya çıkarır” felsefesine sahip. Tıpkı sanat gibi, ruha değiyor, yürekleri ısıtıyor. Sanatın yaşattığı aynı avuntu ve rahatlığı sunan doğal güzellikleri de barındırıyor. Yaşama, geleceğe ve insanlığa olan inancı tazelemeye, tazelenmeye yardımcı oluyor.  

Narin pembeler, esmer menekşeler ve ten tonundaki nötr renkler
AkzoNobel Marshall “Görsel Teselli” trendinin renkleri, çiçeğe kesmiş bahçelerden ve eski ustaların tablolarından esinleniyor. Degrade leylak ve çiçeksi pembeler altın ve bronz tonlarıyla ve keten, kendir gibi doğal ve sakin tonlarla buluşuyor. Paleti, daha koyu menekşe renkleri tamamlayarak, durgun bir derinlik kazandırıyor.  

www.marshallboya.com