Marshall 2014 renk ailesi’nde turuncu etkisi

Marshall 2014 Renk Ailesi’nde yer alan turuncular, yaz sıcağını ve enerjisini mekanlara taşıyor

Marshall 2014 renk ailesi’nde turuncu etkisi

26 Şubat 2014 / emlakwebtv
“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2014 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Marshall 2014 Renk Ailesi’nde yer alan turuncular, yaz sıcağını ve enerjisini şimdiden mekanlara taşıyor.

Marshall turuncular daha coşkulu bir etki yaratmak için yenilendi
Turuncular, Marshall 2014 Renk Ailesi’nin en dikkat çekici tonlarının başında geliyor çünkü anahtar turuncu, ortada durup fark edilmeyi isteyen renk tipi olma özelliğine sahip. Doğada gün batımında, hurmanın etli kısmında görülen bu renk tonu, birçok koyu rengin verdiği sentetik hissinin aksine, özgün ve organik duygusunu yaşatıyor.

Marshall turuncular daha yumuşak ve olgun
Kızartılmış balkabağı, öğütülmüş tarçın ve hintsafranı tonları ile mekanlara enerji veren Marshall turuncular geçmiş yıllara göre daha fazla sarı etkisi taşıyor. Bu yıl sıcak topraksı bir niteliğe, daha yumuşak tonlu pembe kahverengilere dönüşen renk paleti, yumuşak ve olgun bir duygu yaratıyor

Marshall turuncunun dönüşümü
Marshall turuncular bu yıl daha coşkulu bir etki yaratmak için biraz daha kırmızı alarak gelişiyor, dönüşüyor. 2011’den bu yana sürekli gelişen bu renk ailesi, yarattığı gerçek etkisi ile geçen yılın papaya rengini geride bırakıyor.